שירי ילדים ופעוטות

שירי ילדים ופעוטות

אוסף שירי הילדים והפעוטות הנבחרים ביותר על ידי צוות האתר תינוקות נט, כאן תוכלו למצוא את מילות השיר והשמעת השירים.

לפעמים אני עצוב ולפעמים – שמח. לפעמים אני זוכר ולפעמים – שוכח. לפעמים אני שבע לפעמים – רעב, לפעמים אני כועס ולפעמים – אוהב.  אבל  אני תמיד נשאר אני  תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני!  לפעמים אני גדול ולפעמים – קטן. לפעמים אני גיבור ולפעמים – פחדן. לפעמים אני ביחד לפעמים – לבד, לפעמים אני באמצע  לפעמים בצד. אבל אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני! לפעמים אני כינור ולפעמים – תופים. לפעמים אני קייצי ולפעמים – חורפי. לפעמים אני עצלן ולפעמים חרוץ, לפעמים אני מתוק ולפעמים – חמוץ. אבל אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני! לפעמים אני חכם ולפעמים – טיפשי. לפעמים אני ראשון ולפעמים שלישי. לפעמים אני תופס ולפעמים – תפוס, לפעמים אני ענק ולפעמים – פספוס. אבל אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני תמיד נשאר אני!

אלף – אוהל, בית – זה בית  גימל זה גמל גדול,  מהי דלת – זוהי דלת  שפותחת את הכל.   הא – הדס, ווו הוא ורד שפרחו לי בחולות,  זין – חית שתיהן ביחד  זהו זר חבצלות.  בני השש ובני השבע  אלף-בית, אלף-בית,  מציירים בגיר וצבע  אלף-בית, אלף-בית,  ויוצאות במחול מחניים  אלף, אלף-בית,  אותיות עשרים ושתיים  אלף-בית.  טית זה טוב ויוד זה יופי  כף זה כן ולמד לא,  מם ונון זה מן ונופת  קח לך ותן גם לו.  סמך – ספר, עין – עין  פא – פרפר וגם פשוש,  צדיק – צחוק עד לב שמיים  קוף זה קוף וריש זה –  ראש גדול על הכתפיים ילד טוב ירושלים   בני השש ובני השבע.  מה צריך לבוא עכשיו  איפה שין ואיפה תו  שין – שלום ותו – תודה  ונגמרה העבודה.  שין – שלום ותו – תודה  ונגמרה העבודה,  ד"ש לכל המשפחה  ולך לך לדרכך.  בני השש ובני השבע.

לאבא שלי יש סולם  מגיע כמעט עד שמיים  ואבא שלי כה רעב  אוכל ארוחה פעמיים  ואבא שלי הוא הטוב מכולם  ואבא שלי הוא הכי בעולם  ורק בגללי הוא האבא שלי  כי הבטיח הוא לי  שהוא רק שלי  ואבא הביא מתנה קטר על פסים של רכבת  ואבא הביא לי בובה  יודעת לשיר ולשבת  ואבא שלי הוא חכם מכולם  ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי  כי הבטיח הוא לי  שהוא רק שלי  לאבאלה יש מכונית  כמו אווירון בשמיים  לאבא שלי יש שעון  אינו מתקלקל גם במים  ואבא שלי, הוא יודע המון  אנגלית, צרפתית, ואפילו חשבון  ורק בגללי הוא האבא שלי  כי הבטיח הוא לי  שהוא רק שלי  ואבא שלי משחק  איתי בכדור ובג'ולים  ואבא שלי לי הביא  אלבום וגם יופי של בולים  אז למה כששרתי לו שיר שאהב  נרדם הוא פתאום ועצם את עיניו  אז למה כששרתי לו שיר שאהב  נרדם הוא פתאום ועצם – את – עיניו
אבא למה.

על הקיר טיפס לו עכביש קטן טיפ טיפות של גשם גרשו אותו משם שוב זרחה השמש  ייבשה את כל הגן על הקיר טיפס שוב עכביש קטן על הקיר טיפס לו עכביש קטן טיפ טיפות של גשם גרשו אותו משם שוב זרחה השמש  ייבשה את כל הגן על הקיר טיפס שוב עכביש קטן.

The wheels on the bus go round and round, round and round, round and round. The wheels on the bus go round and round, all day long (Alternative: all through the town, or all around the town) The wipers on the bus (or "glass") go Swish, swish, swish (or back and forth); Swish, swish, swish; Swish, swish, swish. The wipers on the bus go Swish, swish, swish, all day long The horn on the bus go Beep, beep, beep; Beep, beep, beep; Beep, beep, beep. The horn on the bus go Beep, beep, beep, all day long The children on the bus go Chatter, chatter, chatter; Chatter, chatter, chatter; Chatter, chatter, chatter. The children on the bus go Chatter, chatter, chatter, all day long The people on the bus go Up and down, Up and down, Up and down. The people on the bus go Up and down, all day long


עד מיליון בקלות היא סופרת  ושמלה לשבת היא תופרת  לראשי זר פרחים היא שוזרת  ואם יש בעיה, היא פותרת.  כי אמא שלי, כי אמא שלי  היא אמא הכי נהדרת  את אמא שלי, את אמא שלי  לעולם לא אחליף באחרת.  אם סיפרתי בדיחה, היא צוחקת  ואם יש לי שגיאה, היא מוחקת  אם זולגות הדמעות, היא נושקת  ואם קר לי פתאום, היא מחבקת.  כי אמא שלי. אם אקרא לה פתאום, היא שומעת,  כל דבר בעולם היא יודעת  שתי צמות ארוכות לי קולעת  ובקצב השיר מתנועעת.  כי אמא שלי. כשאני חרוצה היא פורחת,  לאפות לי עוגה היא טורחת  לפעמים, לפעמים, היא רותחת  אך תמיד, אך תמיד היא סולחת.  כי אמא שלי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s